Przejdź do głównej zawartości
źródło: https://www.pinterest.com/


W codziennym pędzie, pod presją czasu nam narzucanego i w ogromnym tempie życia często nie dostrzegamy małych, drobnych dobrych rzeczy, które Nam się przytrafiają :)

Gnając cały czas możemy ich nie spostrzec, nie docenić... a  przecież one mogą sprawić, że na naszej twarzy pojawi się uśmiech, że poczujemy się bardziej szczęśliwi.


W tej gonitwie jaką toczymy każdego dnia stajamy się być uważni i czujni by nie przegapić ważnych chwil w naszym życiu,żeby nie stracić szansy, która już nigdy może nie być nam dana.

Tak wiele możemy zyskać... tak wiele dostajemy od losu każdego dnia, ale nie zawsze to doceniamy, a przede wszystkim zauważamy.


Życie człowieka obfituje w liczne trudności, przeciwności, zmartwienia, troski dostrzegając więc w swoim życiu te  ''małe dobre rzeczy" nasze bytowanie stanie się dla nas przyjemniejsze i przyniesie nam radość i uśmiech mimo wszystko! :)HAVE A NICE DAY ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jestem wdzięczna za wszystko, co mam.
Doceniam wszystko,co zostało mi dane.
I niby wszystko jest w porządku, przecież się uśmiecham.  Przecież świat się nie kończy, jeszcze tyle rzeczy do przeżycia, poznania.  Dlaczego więc jadę tym tramwajem i łzy spływają mi po policzkach. Ja, słuchawki i ogromna pustka. Teraz myślę, że nie tyle, co tęsknię za Tobą...tęsknię za poczuciem tego, że znaczę dla kogoś więcej, niż ja sama dla siebie. Jeśli więc możesz, przyjdź. Przez chwilę daj mi poczuć, że jestem ważna.  Przyjdź, nawet wtedy,gdy po chwili to wszystko miałoby pieprznąć.  Myślę, że ten jeden moment jest tego wart, tego, co nastąpi chwilę po. Chyba bardzo tego potrzebuję. Bezsilność. Wysiadam z tramwaju.
i napotykam na swej drodze małe promyczki nadziei
są momenty, gdy widzę gdzieś tam światełko, lepsze jutro
ale Ty wciąż przychodzisz do mnie we śnie
robisz nieporządek, przynosisz niepokój, chłodne ranki
wciąż jeszcze jesteś obecny, nie będąc przy moim boku
czekam na znak od Ciebie
jeśli kiedykolwiek zdecydowałbyś się przyjść drugi raz
uświadomiłbyś sobie, że tak naprawdę zawsze  byłam obok