Przejdź do głównej zawartościdzień dziś raczej bardziej jesienny, niż wiosenny...Na dodatek piątek trzynastego ;) a ja? Ja dziś mam dziwnie dobry humor :D Uśmiech nie znika z mojej twarzy..

To piękne, że ludzie wokół nas mają taki wpływ na nasze życie..Wystarczy słowo, gest, uśmiech i dzień staje się piękniejszy!


W takie dnie jak te bardziej uświadamiam sobie jak bardzo nasze życie byłoby puste i smutne bez ludzi, bliskich, przyjaciół wokół nas.


Nasze życie w pojedynkę, bez dobrych duszyczek u boku nie jest kolorowe.


Tym bardziej doceniajmy i dbajmy o naszych bliskich :)


Dobre relacje z nimi są solidną podstawą, podłożem, na którym możemy zbudować szczęście a przede wszystkim uśmiechać się mimo wszystko każdego dnia a uśmiech... to najkrótsza droga do drugiego człowieka! :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jestem wdzięczna za wszystko, co mam.
Doceniam wszystko,co zostało mi dane.
I niby wszystko jest w porządku, przecież się uśmiecham.  Przecież świat się nie kończy, jeszcze tyle rzeczy do przeżycia, poznania.  Dlaczego więc jadę tym tramwajem i łzy spływają mi po policzkach. Ja, słuchawki i ogromna pustka. Teraz myślę, że nie tyle, co tęsknię za Tobą...tęsknię za poczuciem tego, że znaczę dla kogoś więcej, niż ja sama dla siebie. Jeśli więc możesz, przyjdź. Przez chwilę daj mi poczuć, że jestem ważna.  Przyjdź, nawet wtedy,gdy po chwili to wszystko miałoby pieprznąć.  Myślę, że ten jeden moment jest tego wart, tego, co nastąpi chwilę po. Chyba bardzo tego potrzebuję. Bezsilność. Wysiadam z tramwaju.
i napotykam na swej drodze małe promyczki nadziei
są momenty, gdy widzę gdzieś tam światełko, lepsze jutro
ale Ty wciąż przychodzisz do mnie we śnie
robisz nieporządek, przynosisz niepokój, chłodne ranki
wciąż jeszcze jesteś obecny, nie będąc przy moim boku
czekam na znak od Ciebie
jeśli kiedykolwiek zdecydowałbyś się przyjść drugi raz
uświadomiłbyś sobie, że tak naprawdę zawsze  byłam obok