Przejdź do głównej zawartościKażdy dzień jest idealny na zmiany, nie liczy się ile razy próbujesz, ważne jest to, że chcesz! że nie chcesz stać w miejscu, zrobić coś ze swoim życiem, nikt nie zrobi tego za Ciebie, to od nas samych zależy jak wygląda nasze życie!


Przestań narzekać i spróbuj wprowadzić pozytywne zmiany do swojego życia, nic nie przyjdzie do nas od tak, na wszystko trzeba zapracować, jeśli sam nie weźmiesz spraw w swoje ręce nigdy nie ruszysz do przodu, utkwisz w martwym punkcie, żyjąc ciągle w wiecznym niezadowoleniu i rezygnacji...


Weź się w garść, zacznij działać, nie siedź i nie patrz bezczynnie na to co Cię otacza!


Nie siedź z założonymi rękoma, pora coś zrobić, dać od siebie!


Wszystko jest lepsze od nic nie robienia, dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! <3

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jestem wdzięczna za wszystko, co mam.
Doceniam wszystko,co zostało mi dane.
I niby wszystko jest w porządku, przecież się uśmiecham.  Przecież świat się nie kończy, jeszcze tyle rzeczy do przeżycia, poznania.  Dlaczego więc jadę tym tramwajem i łzy spływają mi po policzkach. Ja, słuchawki i ogromna pustka. Teraz myślę, że nie tyle, co tęsknię za Tobą...tęsknię za poczuciem tego, że znaczę dla kogoś więcej, niż ja sama dla siebie. Jeśli więc możesz, przyjdź. Przez chwilę daj mi poczuć, że jestem ważna.  Przyjdź, nawet wtedy,gdy po chwili to wszystko miałoby pieprznąć.  Myślę, że ten jeden moment jest tego wart, tego, co nastąpi chwilę po. Chyba bardzo tego potrzebuję. Bezsilność. Wysiadam z tramwaju.
i napotykam na swej drodze małe promyczki nadziei
są momenty, gdy widzę gdzieś tam światełko, lepsze jutro
ale Ty wciąż przychodzisz do mnie we śnie
robisz nieporządek, przynosisz niepokój, chłodne ranki
wciąż jeszcze jesteś obecny, nie będąc przy moim boku
czekam na znak od Ciebie
jeśli kiedykolwiek zdecydowałbyś się przyjść drugi raz
uświadomiłbyś sobie, że tak naprawdę zawsze  byłam obok