Przejdź do głównej zawartości
grudzień to magiczny miesiąc
czas podsumowań, zadumy i refleksji

wielu z nas czeka na niego z niecierpliwością by na chwilę się zatrzymać, poczuć magię świąt,
pobyć z bliskimi, z którymi brakuje okazji spotkać się w pozostałą część roku...

święta dla mnie to nadzieja, miłość, czas spędzony z rodziną, odpoczynek i oderwanie od tego z czym walczymy, borykamy się co dnia... to chwilowe "stop', skupione na tym by przeżyć te święta najpiękniej, podsumować miniony rok, wysnuć wnioski i z "nową" głową ruszyć dalej, realizować się i spełniać swoje plany.

Bliskim na święta możemy życzyć tego by w tym całym zabieganiu nie zapomnieli o tym co w życiu najważniejsze, o tych małych rzeczach, które tak naprawdę nadają sens naszemu życiu i są naszym motorem do działań, do tego by codziennie wstać z łóżka i wypełniać swoje obowiązki. Życzyć można wiele ciepła, dobroci, zaufanych i szczerych ludzi wokół siebie, bo człowiek jest istotą stadną, zawsze potrzebuję wsparcia kogoś drugiego.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jestem wdzięczna za wszystko, co mam.
Doceniam wszystko,co zostało mi dane.
I niby wszystko jest w porządku, przecież się uśmiecham.  Przecież świat się nie kończy, jeszcze tyle rzeczy do przeżycia, poznania.  Dlaczego więc jadę tym tramwajem i łzy spływają mi po policzkach. Ja, słuchawki i ogromna pustka. Teraz myślę, że nie tyle, co tęsknię za Tobą...tęsknię za poczuciem tego, że znaczę dla kogoś więcej, niż ja sama dla siebie. Jeśli więc możesz, przyjdź. Przez chwilę daj mi poczuć, że jestem ważna.  Przyjdź, nawet wtedy,gdy po chwili to wszystko miałoby pieprznąć.  Myślę, że ten jeden moment jest tego wart, tego, co nastąpi chwilę po. Chyba bardzo tego potrzebuję. Bezsilność. Wysiadam z tramwaju.
i napotykam na swej drodze małe promyczki nadziei
są momenty, gdy widzę gdzieś tam światełko, lepsze jutro
ale Ty wciąż przychodzisz do mnie we śnie
robisz nieporządek, przynosisz niepokój, chłodne ranki
wciąż jeszcze jesteś obecny, nie będąc przy moim boku
czekam na znak od Ciebie
jeśli kiedykolwiek zdecydowałbyś się przyjść drugi raz
uświadomiłbyś sobie, że tak naprawdę zawsze  byłam obok