Przejdź do głównej zawartości
człowiek jest niezwykle silną istotą..ostatnio bardzo często zastanawiam się ile jesteśmy w stanie znieść, unieść na swoich barkach, z iloma przeciwnościami losu jesteśmy w stanie sie zmierzyć, ile jesteśmy w stanie zrobić by osiągnąć swój zamierzony cel, ile jesteśmy w stanie  poświecić..


 przede wszystkim ile mamy w sobie determinacji, samozaparcia. Każdego dnia walczymy o jutro, zmierzamy sie z szarą rzeczywistością, bierzemy cały ciężar na siebie, wiemy, że musimy stoczyć ''walkę'' by żyć.


Każdego dnia walczymy o swoją przyszłość, wielu z nas wierzy lub chce wierzyć, że to co robi ma jakiś sens i zaowocuje później.

Wstajemy wiedząc, że nasze życie zależy od nas , w naszych rękach -nasz los.

Nikt nie zadba o nas lepiej niż my sami.


Człowiek jest w stanie wytrzymać i zrobić bardzo wiele, nawet sam nie zdaje sobie z tego sprawy, ile może i ile jest w stanie zrobić.

~`Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jestem wdzięczna za wszystko, co mam.
Doceniam wszystko,co zostało mi dane.
I niby wszystko jest w porządku, przecież się uśmiecham.  Przecież świat się nie kończy, jeszcze tyle rzeczy do przeżycia, poznania.  Dlaczego więc jadę tym tramwajem i łzy spływają mi po policzkach. Ja, słuchawki i ogromna pustka. Teraz myślę, że nie tyle, co tęsknię za Tobą...tęsknię za poczuciem tego, że znaczę dla kogoś więcej, niż ja sama dla siebie. Jeśli więc możesz, przyjdź. Przez chwilę daj mi poczuć, że jestem ważna.  Przyjdź, nawet wtedy,gdy po chwili to wszystko miałoby pieprznąć.  Myślę, że ten jeden moment jest tego wart, tego, co nastąpi chwilę po. Chyba bardzo tego potrzebuję. Bezsilność. Wysiadam z tramwaju.
i napotykam na swej drodze małe promyczki nadziei
są momenty, gdy widzę gdzieś tam światełko, lepsze jutro
ale Ty wciąż przychodzisz do mnie we śnie
robisz nieporządek, przynosisz niepokój, chłodne ranki
wciąż jeszcze jesteś obecny, nie będąc przy moim boku
czekam na znak od Ciebie
jeśli kiedykolwiek zdecydowałbyś się przyjść drugi raz
uświadomiłbyś sobie, że tak naprawdę zawsze  byłam obok